Symulator

Track man 4 posiada dwa radary, które śledzą zarówno lot piłki jak i ruch kija. Jest to jedyny taki produkt na rynku, który ma wszystkie elementy niezbędne do analizy oraz pomiaru uderzenia, określając przyczyny i skutki danego strzału. Taki sprzęt pozwala na dokonanie dokładnych statystyk, tworząc pełen raport każdego wykonanego uderzenia, dodatkowo informując o powstałych możliwościach poprawy, sugerując co powinniśmy zrobić by ulepszać swoją technikę.

Wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania Performance Enhancing Software jest niezbędnym elementem, który znacząco przyspiesza proces nauki gracza, dzięki połączeniu grafik, wideo oraz danych.

Symulator jest przeznaczony dla wszystkich graczy zarówno początkujących jak i zawodowych niezależnie od poziomu gry. Dzięki łatwości uderzania, największą satysfakcję mają gracze początkujący lub średniozaawansowani, gdyż udoskonalenie techniki staje się czystą przyjemnością.

Na symulatorze gramy ze specjalnie zaprojektowanych mat, które niemal całkowicie odwzorowują odczucia towarzyszące nam podczas gry na prawdziwym polu. Robimy pełen zamach, przy użyciu pełnej prędkości swingu, grając w stronę ekranu a dzięki zaawansowanemu systemowi od razu dostajemy informacje o odległości, kierunku lotu, prędkości, kącie wznoszenia się piłki i wiele innych cennych wiadomości.