O nas

W Akademii Golf Cafe nauczysz się gry w golfa od podstaw lub podniesiesz umiejętności, które już posiadasz.

To miejsce prowadzą ludzie, dla których golf jest wielką pasją i sposobem na życie. Pod okiem trenera unikniesz, nabierania złych nawyków i od samego początku wykorzystasz właściwe zachowania, przez co efekty przyjdą zdecydowanie szybciej.

W Akademii Golf Cafe znajduje się najwyższej jakości symulator golfowy, na którym możesz wirtualnie zagrać na wybranym przez siebie polu z całego świata. Z nami przeanalizujesz swoje umiejętności oraz nauczysz się gry, jeżeli jesteś początkującym golfistą.

Symulator pozwoli Ci nauczyć się kontrolować i korygować swoją grę, którą prowadzisz na obiektach zewnętrznych, polach golfowych i drivingach, dzięki czemu da Ci ona więcej satysfakcji a zimą możesz ją kontynuować doświadczając niesamowicie realistycznych odczuć podczas treningu.

Najwyższej jakości maty do puttowania, wielowarstwowy ekran zapobiegający odbijaniu się piłek w stronę gracza, specjalistyczny rzutnik, doskonałe nagłośnienie i wiele innych elementów sprawiają, że nasza Akademia jest jednym z najbardziej profesjonalnych miejsc do gry w golfa w Polsce.